niedziela, 15 grudnia 2013

A teraz bierzemy się do dzieła, czyli:

A teraz bierzemy się do dzieła, czyli:
  1. Zacznij od nałożenia na twarz odrobiny bazy rozświetlającej pod makijaż, np. w różowym odcieniu. Jeśli twoja skóra ma skłonności do przetłuszczania się i świecenia lub rumienienia, zastosuj matującą bazę silikonową. Jeśli masz cerę naczynkową – zastosuj bazę zieloną.
  2. Teraz czas na podkład, najlepiej naturalny, nawilżający albo też liftingujący – wszystko zależy od potrzeb twojej skóry.
  3. Nie zapomnij o lekkim korektorze pod oczy – doskonale rozjaśni cienie, rozświetli skórę i ukryje ślady zmęczenia. Tego typu kosmetyku nie nakładaj przed podkładem – żeby efekt rozświetlenia był uzyskany, korektor musi być nałożony po podkładzie.
  1. Całą twarz dyskretnie przypudruj transparentnym pudrem. Jeśli masz tendencję do błyszczenia, schowaj do torebki bibułki matujące. Mogą się przydać.
  2. Policzki muśnij odrobiną różu.
 makijaz-slubny-3
Co dalej? Twarz masz przygotowaną do najważniejszego etapu makijażu. Od Ciebie zależy, w jakiej kolorystyce, w jakim stylu, jak intensywny będziesz chciała mieć świąteczny makeup. Oto nasze propozycje, wśród których z pewnością każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz