poniedziałek, 9 grudnia 2013

Przedświąteczna pielęgnacja.

Co zrobić, żeby wyglądać pięknie i olśniewająco w święta? Jak to zrobić, pomiędzy pracą, porządkami, zakupami, świątecznymi prezentami, kucharzeniem wigilijnych potraw i całym około świątecznym szaleństwem? Nawet najpiękniejsza kreacja nie pomoże, jeśli jej dopełnieniem nie będzie promienista skóra, zadbane dłonie i paznokcie, wystylizowane włosy. Poniżej kilka kroków do uzyskania świątecznego piękna .http://www.dayspa.tuanclub.pl/oferta/pielegnacja-ciala/peelingi/cennik
Krok pierwszy – zadbajmy o ciało.
Po pierwsze należy złuszczyć martwy naskórek. Najłatwiej jest skorzystać z delikatnego peelingu enzymatycznego. Możesz także wykonać własnoręcznie kosmetyk peelingujący, wykorzystując do tego na przykład odsączoną mieloną kawę, sok z cytryny i oliwę z oliwek. Taki peeling zachwyci miłośniczki kawy, bo wspaniale pachnie i efekt wygładzenia skóry jest niesamowity. A do tego praktycznie nic nie kosztuje. Dla zabieganych pań proponujemy skorzystanie z gotowych peelingów ziarnistych ? na sklepowych półkach jest ich zatrzęsienie, o różnych konsystencjach, różnej ziarnistości, różnych wspaniałych zapachach.
 zabiegi_masa_dla_dwojga
Nawilżaj i odżywiaj skórę nie tylko przyjmując odpowiednią ilość płynów i zdrowego pożywienia ale także za pomocą kremów i maseczek. Jeśli chcemy, aby nasze zabiegi były efektywne po pierwsze dobierzmy odpowiednie kosmetyki, poznajmy jaki typ skóry posiadamy. Jeżeli twoja cera jest bardzo zniszczona i przesuszona nie wahaj się sięgnąć po regenerujące serum. Zbawienne dla naszej skóry mogą się okazać również kremy zawierające witaminy takie jak A i E. Witaminy te chronią ja przed wolnymi rodnikami. Mają także duży wpływ na zachowanie niezwykle cennej wody wewnątrz skóry. Wysuszonej skórze dobrze też robią zabiegi nawilżające z użyciem aromatycznych olejków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz