poniedziałek, 2 grudnia 2013

Ekskluzywny zabieg z kwasem hialuronowym CFC

W trakcie mroźnych dni powinniśmy szczególnie pamiętać o ochronie ust i dłoni. Warto stosować pomadkę, która zabezpieczy usta lub położyć na nie grubszą warstwę ochronnego kremu. Skóra dłoni pozbawiona chroniących i natłuszczających gruczołów łojowych także potrzebuje dodatkowej ochrony zimą, dlatego też warto pamiętać o częstszym niż zwykle stosowaniu ochronnego kremu do rąk.
kosmetologia3
Odpowiednia pielęgnacja ochroni skórę przed odparowywaniem wody oraz przed uszkodzeniem bariery hydrolipidowej. Zabezpieczona i zregenerowana skóra świetnie poradzi sobie nawet z najsurowszą zimą.

zabieg w dayspa.tuanclub.pl:
Ekskluzywny zabieg z kwasem hialuronowym CFC
Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze. Jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymywanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość i jakość kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry. Skóra robi się wysuszona, pojawiają się delikatne linie, a potem głębokie zmarszczki. Policzki i wargi tracą swoją objętość. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego który nawilża i nadaje objętości można zatrzymać czas, wygładzić zmarszczki, modelować wargi i poprawić kontur twarzy.
Zabieg intensywnie nawilża i regeneruje skórę, pomagając utrzymać strukturę podtrzymującą naskórek od wewnątrz. Daje skórze ukojenie, odbudowuje uszkodzoną warstwę hydrolipidową oraz zwiększa syntezę substancji wiążących wodę w naskórku. Przeznaczony dla każdego typu skóry, szczególnie do skóry odwodnionej i mało elastycznej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz